KONST / Litografier / Färglitografi 17454399

nr 1745 4399

Färglitografi

Harald Lyth (f. 1937), Sverige. Signerad, färglitografi, numrerad 40/45. Bladets mått: 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 44x35

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:28:35